Каде е членот?

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
hahahahahha значи тема е каде е членот, затој он топик би било куде сам ја после пет саата : ) па фала богу ни ја нема да знам ххх има да ме нема хахаха : ) поздраф до сфи што ги има и што ги нема, имајте убаф викенд ! воли ваз даре : )
 

КрисТина К.

Истакнат Член
2 март 2012
527
1,654
393
Скопје
hahahahahha значи тема е каде е членот, затој он топик би било куде сам ја после пет саата : ) па фала богу ни ја нема да знам ххх има да ме нема хахаха : ) поздраф до сфи што ги има и што ги нема, имајте убаф викенд ! воли ваз даре : )
ќе бидеш на патот до дома :rofl
 
  • Like
Реакции: parvati

Dea

Активен Член
14 февруари 2012
156
196
43
22
А знам јас кој го нема! Proton порано многу беше активен, сега дали еднаш во 2 недели :)