Каде е членот?

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
абе мноо одамна гу нема глори, или на форумски пишано сс оној @ :D
.....@Glorry поздраф нездраф !
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Тука е и беше вклучена пред некој саат, само помалку пишува. :)
Да не речам, скоро ич не пишува :)
Најверојатно ќе се активирам повеќе, а можеби и не.

Некако....хм, не ми се прави кејф веќе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Реми and parvati

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,750
2,365
1,123
www.crnobelo.com
Приметив дека постарите и поактивни членови поретко ги гледам низ дискусииве...Изгледа им здосади... :D Сега поновите се поактивни некако :D
Си се врти тркалото, упорните на долг рок се препознаваат :)