1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде е членот?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Selma, 15 март 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Тука е и беше вклучена пред некој саат, само помалку пишува. :)
   
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  абе мноо одамна гу нема глори, или на форумски пишано сс оној @ :D
  .....@Glorry поздраф нездраф !
   
 3. Primrose

  Primrose Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
  Жива сум... Без гајле ;)
   
  На 048 и parvati им се допаѓа ова.
 4. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  На Sugar и Selma им се допаѓа ова.
 5. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Да не речам, скоро ич не пишува :)
  Најверојатно ќе се активирам повеќе, а можеби и не.

  Некако....хм, не ми се прави кејф веќе.
   
  На Реми и parvati им се допаѓа ова.
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  cakar_ulav го немам видено одамна по форумов. Дали откако му открив кој сум не ми враќа нешто:)
   
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Нешто и него го занема.  Поздрав до членовите кои одамна ги нема. :D
   
 8. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Приметив дека постарите и поактивни членови поретко ги гледам низ дискусииве...Изгледа им здосади... :D Сега поновите се поактивни некако :D
   
  На 84 sk_Y ^_-, The Tramp и Sugar им се допаѓа ова.
 9. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Си се врти тркалото, упорните на долг рок се препознаваат :)
   
  На parvati, Bum-Bum и важна им се допаѓа ова.
 10. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Knife беше отсутен, дали е тоа можно ?? :D
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: