Каде е членот?

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Здраво мистериозно диво орхидејче:)!
Тука сум душо,добар сум,но не најдобар,на четврт грип сум,од изминатиов месец,но веќе при крај е и последниот(се надевам):),но кога ќе помине и овој,на раат ќе сум си!:).
Се надевам ти си добро!?:)
Ееее, сега веќе подобра сум, навистина се загрижив..знам и јас камен да фрлам овде, ама и ти се забега бајаги(hug)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
@Ѕвездичка @corki