Каде е членот? | Црнобело Форум

Каде е членот?

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,010
1,103
Тука сум, знам понекогаш да се уклучам да ве читнам, ама најверојатно не ме привлекло ништо доволно за да пишам. Некако многу обврски натрупани, нов живот, нов дом, нова работа....
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
@corki аман бе чоек, арен ли си ???:^)
Здраво мистериозно диво орхидејче:)!
Тука сум душо,добар сум,но не најдобар,на четврт грип сум,од изминатиов месец,но веќе при крај е и последниот(се надевам):),но кога ќе помине и овој,на раат ќе сум си!:).
Се надевам ти си добро!?:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja