Испукајте се

Praetorian

Староседелец
24 февруари 2012
326
396
1,063
Ти се намочам и у трудови инспекции, и во административни г**на, теткици на шалтер со по миљон години. Ти е**м системот гнасен, со социјално осигурување, у гз да си ги пикнете парите п***а ли ви матер полтронска.
Таксито брза помош да ви биде, п***а ли ви матер закоравена.
У гз да си го пикнете и закон за работни односи и закон за социјална заштита, препишан којзнае од каде кој не функционира кај нас, племето да ви го е**м!!!!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
...и зошто ми иде да плачам ко дете,
да превијам раце, да прекријам лик,
да гризам јас усни, стегам срце клето,
да не пушти вик.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
Fuck this awful place, fuck this unhuman, filthy people. BLJAK!
Све, све така у курац нека иде, нели?

потребно ми е, колибка на планина без народ, без безврска работи, без некој да ти кажува шо да правеш у живото, без ограниченост, без перфектност. Перфекцијата е уствари ногу глупа работа бе!
абеее, фани испоубиј ги си........уствари не, не.. Disappear completely - me, myself and I!
Yeap, goodbye.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and melpomena

Snape

Истакнат Член
14 февруари 2012
285
401
63
28
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
Зашто татко ми пати од комплекс дека ќе бидем некој што ,,утре“ ќе сум викал дека бил во право. ЗОШТО! Зошто мисли дека ќе живеам у тој ,,хотел“ од ќука. Ма нема шанси боље под кирија ќе седам него таму не само што неќам гужви 3000 пати ми е прекорена па иди живеј. Зошто мисли дека нема да успеам у животот. Али ај знам дека сите имаат проблеми ама више ми е преку глава од се само што сакам е малку самотија ..да бидам сам ама и тоа го нема.
 

mila mila

Истакнат Член
31 март 2012
192
154
343
Аааааааааааааа ќе полудам веќееееееееееее.Аман веќе од започнати и недовршени работи.И тоа што не зависат од мене.
Аааааааааааа.Сакам да отидам во некоја планина и убаво да се изнавикам и да ја испразнам душата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marchisio

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
1250675630_helicopter_machine_gun.gif

И тоа би било...
 

street_chic

Староседелец
14 февруари 2012
1,433
3,678
723
Portofino, Italy
7 години ќе ги фрлиш за џабе, така???? Се само заради една единствена работа која не се однесвит ни на мене ни на тебе, работа која воопшто ни идниректно не влијајт врз нашето другарство. Алал да ти е!!!! (facepalm)
Ова воопшто не го очеквев од тебе!!! (shake)
 

TIGERWOMAN31SK

Истакнат Член
3 јули 2012
822
697
93
да ти е:cenzuraам држава,народ,морони идиотизам невиден,ти се плукнам у секој систем во државава.овци.сакам да фрлам атомска бомба
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 990Freak and Marchisio

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
симиќ п***р пуши к*р оле олe...
ииии од липково до џамију....а........
...фамилију : )