Испукајте се

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Зошто секоја вечер надвор у град сум била...е дома сигурно ќе седам, јајца ќе квачам :banghead
Зошто дремам по 2 саати на мобилен? Трошам бесплатни ееееејј...ќе ми отидат за џабе 80денари!
Зошто 3 дена сум нервозна и мавам се по дома? Оти не ме оставија да спијам!!
Зошто не сум расположена?? Епа прашај го коњов шо се вика на Д....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Audrey

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Дојдов само набрзина да го испразнам цел гнев што го чувствувам.
Што ми требаше да излезам денеска, што???
Аххх проклети да сте, душата ми ја изгоревте и не ви е доста.
Глупак еден, опран еден, ќе видиш за некоја година, ќе видиш, до душа гледаш ти од ко си роден ама ич не ми е жал за тоа дури слободно можам да кажам си виде жената какво семејтво сте и ве напушти. Лоши сте бре, многу лоши. И знам дека секоја наредна што ќе е со тебе нема да може да те истрпи повеќе од 3 месеци, верувај, со тој тежок карактер што го имаш јас ни сама не знам како те трпев, среќа се отараси од тебе. Ум за друг пат, ама наредно нема да дозволам некој толку да навлезе во мојот живот, да биде смисла за мојот живот, зошто тоа да си го дозволам, нема да дозволам некој толку да ме повреди затоа што за да се опоравам од ова ќе ми треба време , нема да дозволам и понатака да ми влегуваш во мисливе да те споредувам со други, зошто секој друг е 100 пати подобар од тебе.
И гитла да не ти видам сурат појќи и на таа опраната твоја.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
ја сакаше прееска да се испуцам
не гу најде тему одма и пројде ми
финта ми беше устфари .....е*и се р'дкфо селска, џабе ти тај убава фаца цицка и гз кд немаш ни грам појма
....ја ву викам да си се плеснемо фино лепо као ништо да не се десило, да си истерамо мерак, а она си мисли готово тражу гу за жену лолллллллллллллллллл
имаја сам девојку бе : ) па неам деца сс њума и не ми е жена бе !!!
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Љубомоорна крава една. Збори си ти колку сакаш, ама нема да ти клекнам и да ти се развикам. Чекај само, чекај. Јас ќе си се смешкам и по мое ќе си терам. Кој последен се смее, најслатко се смее. Лажи ти....слободно лажи колку сакаш по народот, јас се ќе прифатам со насмевка, ќе ти го свртам и другиот образ, прави што сакаш. Отидов јас да си послушам некоја гитара и да заспијам. Од утре друго оро ќе играме...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cakar_ulav

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Во моментов,да го имам целото оружје на светов ке ми е малку за пукање во празно
tumblr_lbkyy0AEAg1qadgpxo1_1280.jpg


tumblr_m72bv1cmck1rpu62do1_500.jpg


tumblr_m7sd6eZdWU1qg5i1vo1_1280.jpg


2211335127_28344ea685.jpg


resident_evil_extinction_milla_jovovich_with_guns.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: WomanInRed

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,796
1,153
29
Битола
кон одредена личност
СЕ ДА ТИ е**м ПИЧКАТИ МАТЕР ТВОЈА ГЛУПА СИ ИЛИ КАКВА СИ ??? ЗНАЧИ БЕЗ ОСЕТ ИМА ЛУЃЕ !! ГЛУПАЧА СО ТАПИЈА :banghead :mad :mad:mad:mad:mad:mad:mad:mad:mad:mad
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK