Имате ли брат/сестра?

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,658
5,740
1,153
не имало неколку самци на форумов:D
инаку отсекогаш сум сакала постар брат.
 

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,277
1,898
1,133
Постар брат...
Често е на пат и многу ми фали...:(
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Мојот помал од мене, а прееска ова ми го прати:

Кога во град ја сретнеш сестра ти со дечкото


:patos
 
  • Like
Реакции: VULKAN-PEPEL

Mameha

Староседелец
9 јуни 2013
365
819
1,103
Вселената
Сестра имам јас, постара е од мене 5год. :)
ПОрано многу се тепавме, хаос по дома хаха
А сега не големи сме :p
Некогаш смао се караме онака. Ама не давам никој да ми чепне :)
Некогаш многу а живци ми иди хаха
А од секогаш сум сакала и брат да имам поголем, ама ова сестрава и ко за брат и ко за сестра испадна :D
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
789
1,103
Брат постар 3 години, и сеуште се тепаме хахах повеќе наликува на тој скокотка јас бегам низ цела ќука. Штета што живее во друг град па се гледаме еднаш месечно, нема со кој да се карам сега за даљинското хахаха