1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
mspasenoski
Последна активност:
8 септември 2017 во 10:49
Зачленет на:
19 февруари 2013
Мислења:
442
Допаѓања:
701
Поени од трофеи:
1,103
Пол:
Машки
Роденден:
25 јануари 1988 (Возраст: 32)
Локација:
Карпош - Влае
Професија:
информатичар

Сподели:

mspasenoski

Староседелец, Машки, 32, од Карпош - Влае

mspasenoski последен пат беше виден/а како:
8 септември 2017