1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Зошто машките мразат да зборуваат со женските на тема фудбал?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Марија, 15 април 2012.

 1. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Знам ти на шо помисли... И знам дека ви е доволно 1-0, ама на Баерн им е доволно 1-1. :D
  Не бе предавство, Баерн сум ги сакала од секогаш. :)
   
  На Марија му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VULKAN-PEPEL

  VULKAN-PEPEL Истакнат Член

  Зачленет на:
  24 март 2012
  Мислења:
  160
  Допаѓања:
  126
  јас немам ништо против со женски да дискутирам на тема фудбал познавам многу страсни навивачки на повеќе тимови на пример реал, барса,арсенал и други
   
  На BOGAtiJEBEM1g и foREVer им се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Гледаше вчера ватерполо? :rofl Реал ко ватерполо да играа во шеснаесетник.
   
  На BOGAtiJEBEM1g му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Baron89

  Baron89 Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  50
  па и малце лосо се изразив значи има исклучоци но сепак малце и апсурдно е да со женско праам муабет за фудбал коа има милион други муабети со мозе да се прават со женсо нели?
   
  На BOGAtiJEBEM1g му/ѝ се допаѓа ова.
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  А зашто насловот на темата е „... зборуваТА...“?

  (модератор нека го избрише мислењево откако ќе поправи)
   
  На BOGAtiJEBEM1g му/ѝ се допаѓа ова.
 6. BOGAtiJEBEM1g

  BOGAtiJEBEM1g Нов член

  Зачленет на:
  23 април 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  3
  Ostaj gi sto ti velatt maskite!!! Ti vazno se razbiras nesto od fudbal i interesno ti e da go gledas site maski igraat fudbal i navivaat za nekoj tim no nekoi neznaat ni eden igrac od toj tim za koj navivaat...:D
   
  На Марија му/ѝ се допаѓа ова.
 7. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Ајде бе?
   
  На Хоуп*, Марија и foREVer им се допаѓа ова.
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,750
  Допаѓања:
  769
  Од каде тоа дека мразат ?!

  @NEPOBEDLIV од каде тоа дека не одат , а со што одат ?,со гледање списанија ?
  има поделеност ,ама индирекно секоја девојка сака и гледа сппорт ,а поготово фудбал , знаеш списанијата ги има само по фризерски салони ,а и тамо никој не ги гледа ....
   
  #68 Mnogo Bitno, 25 март 2016
  Последна промена од модератор: 25 март 2016
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.
 9. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Дека не не бива и дека не сме по спортот
   
 10. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,204
  Допаѓања:
  2,279
  Ниту модератор поправил ниту модератор избришал :D
   

Сподели: