1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Baron89
Последна активност:
30 ноември 2012 во 20:19
Зачленет на:
18 март 2012
Мислења:
50
Допаѓања:
50
Поени од трофеи:
18
Пол:
Машки
Роденден:
2 март 1989 (Возраст: 30)

Сподели:

Baron89

Полноправен Член, Машки, 30

Не ме гледај така,ке се заљубиш во мене 6 април 2012

Baron89 последен пат беше виден/а како:
30 ноември 2012