1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Зошто машките мразат да зборуваат со женските на тема фудбал?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Марија, 15 април 2012.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
  Јас со дечкоми и гледам фудбал и зборам за фудбал. Кога гледаме заедно ќе почнеме да се дереме, да викаме, да навиваме. Комшијата доаѓа и ни вика потивки да бидеме
   
 2. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,823
  Допаѓања:
  915
  Јас пак не гледам фудбал, не разбирам фудбал.... и мразам некој да ми расправа за фудбал и дома и надвор. :)
  Без разлика жени или мажи... не ги делам луѓето по тоа за вакви ствари.
   
 3. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
  Епа добро. Сите сме различни. Јас обожавам да гледам у фудбал и ракомет
   
 4. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,823
  Допаѓања:
  915
  Мене ми станува досадно, трчаат натаму наваму, викаат... а пак и сите тие информации за фудбалери колку голови, кога голови од каде, поени, место на тимот... премногу е :)
   
  На minion и Ballet is my life им се допаѓа ова.

Сподели: