1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Зошто машките мразат да зборуваат со женските на тема фудбал?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Марија, 15 април 2012.

 1. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  а коа некој u друштво зборува за фудбал, на игнор ми е :)
   
 2. Baron89

  Baron89 Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  50
  што има за фудбал со женско зборам,тоа ти е исто како да ми праи она муабет за штикли залуден муабет
   
 3. mila mila

  mila mila Истакнат Член

  Зачленет на:
  31 март 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  154
  Не можам некако да го сватам тоа дека женско може да го интересира фудбал.Јас ете гледам некогаш кога ќе уплатам спортска,па ги чекам да ми излезат.;)
   
 4. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  ... одговоров е удирање со глава во ѕид ... но океј тоа е твое мислење кое лично јас не го оправдувам : )
   
  На foREVer и VULKAN-PEPEL им се допаѓа ова.
 5. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Јас не дискриминирам, си зборувам и со женските за фудбал.
   
  На foREVer, Марија и Ана-Каренина им се допаѓа ова.
 6. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  И навиваш за Барса ама нема врска : ) на пример со тебе можам само да се истепам ако зборувам за фудбал :Р хаха
   
  На VULKAN-PEPEL му/ѝ се допаѓа ова.
 7. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  На Марија му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Се разбираме нели :)) поздрав.
   
 9. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Во конкретниов случај изгледа не, отсекогаш сум ги сакала Минхеновци. :D
   
 10. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Е хахха јас на друго се префлив. Ццц предавство : ( А јас утре за Челзи ќе си навивам... и не ме поздравувај многу, доволно е 1-0 за Реал на Бернабеу и ете ни финале :)
   
  На VULKAN-PEPEL му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: