Зошто машките мразат да зборуваат со женските на тема фудбал?

Baron89

Полноправен Член
18 март 2012
50
50
18
31
што има за фудбал со женско зборам,тоа ти е исто како да ми праи она муабет за штикли залуден муабет
 

mila mila

Истакнат Член
31 март 2012
192
154
343
Не можам некако да го сватам тоа дека женско може да го интересира фудбал.Јас ете гледам некогаш кога ќе уплатам спортска,па ги чекам да ми излезат.;)
 

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,490
1,123
Скопје
што има за фудбал со женско зборам,тоа ти е исто како да ми праи она муабет за штикли залуден муабет
... одговоров е удирање со глава во ѕид ... но океј тоа е твое мислење кое лично јас не го оправдувам : )
 
  • Like
Реакции: foREVer and VULKAN-PEPEL

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,490
1,123
Скопје
Јас не дискриминирам, си зборувам и со женските за фудбал.
И навиваш за Барса ама нема врска : ) на пример со тебе можам само да се истепам ако зборувам за фудбал :Р хаха
 
  • Like
Реакции: VULKAN-PEPEL

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,490
1,123
Скопје
Во конкретниов случај изгледа не, отсекогаш сум ги сакала Минхеновци. :D
Е хахха јас на друго се префлив. Ццц предавство : ( А јас утре за Челзи ќе си навивам... и не ме поздравувај многу, доволно е 1-0 за Реал на Бернабеу и ете ни финале :)
 
  • Like
Реакции: VULKAN-PEPEL