За што сте дојдени на форумов?

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,746
253
форумот треба да биде добредојдено место за сите возрасни групи заинтересирани за него и за лугето кои работат(и како работат?)!Се додека не ги кршат правилата на форумот не треба толку да се прави фама!
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
Да разменам мислења, да прочитам идеи, да го видам светот од друга преспектива ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

*V******

Староседелец
2 април 2013
193
170
1,053
Тогаш кога ми беше најтешко во животот мислите од секојдневието ги заборавав токму овде.......благодарам на тие што ми помогнаа со нивното присуство:)...
 

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
дојдена сум пред 2 години овде...тогаш тој период бев многу активна, се' додека не се згасуваше полека желбата за повторно вклучување овде....имаше интересни виртуални дружења овде со некои членови, како и некои недоразбирања...едноставно продолжувам понатаму и не се замарав со такви личности....се' што сакав да кажам дека форумов е ок...се вклучувам сега слабо (многу слабо) колку да прочитам некоа тема...иако многу ми фали овде дружбата со Kitty, Давор и violetmoon :)
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
127
1,053
27
За другарство,помош,за забава и за да помагам
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur
За секс!
Оти форумов ни напатен е апла полн со фраерлук, секс-гуруа и ебачи. Пу пу, да ги мочнат кокошкине.
Пошто ни с од сексот, а и си го пропуштив возот за Шарко, сега малце поскромно, а и годините врват, па да се омажам ак мојт.
Пратете пропорции и имотни листови по ПП.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Пошто ни с од сексот, а и си го пропуштив возот за Шарко, сега малце поскромно, а и годините врват, па да се омажам ак мојт.
Пратете пропорции и имотни листови по ПП.

Абе не сум видел, иначе... че се пријавев!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Дојдов да направам една крштевка на форумов,да го подзамијам со света вода, малку и ќе му побајам од уроци..па можеби ќе добие некоја позитивна енергија и ќе привлече нови членови.
Доаѓам понекогаш и да си докажам сама на себе колку можам ретардер да бидам и да седам без везе а ништо интересно не се случува, а за да читнеш нешто саглам, боље да не причам(party)