1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

За што сте дојдени на форумов?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Hip.Hop_MKD, 30 јули 2012.

 1. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  форумот треба да биде добредојдено место за сите возрасни групи заинтересирани за него и за лугето кои работат(и како работат?)!Се додека не ги кршат правилата на форумот не треба толку да се прави фама!
   
  На *V******, Prashina, МалиСашко и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Од досада кога немам што да правам одма на црнобело
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Да разменам мислења, да прочитам идеи, да го видам светот од друга преспектива ;)
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. *V******

  *V****** Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2013
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  170
  Тогаш кога ми беше најтешко во животот мислите од секојдневието ги заборавав токму овде.......благодарам на тие што ми помогнаа со нивното присуство:)...
   
  На Mnogo Bitno, Lena, JaMi и уште 4 други им се допаѓа ова.
 5. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  дојдена сум пред 2 години овде...тогаш тој период бев многу активна, се' додека не се згасуваше полека желбата за повторно вклучување овде....имаше интересни виртуални дружења овде со некои членови, како и некои недоразбирања...едноставно продолжувам понатаму и не се замарав со такви личности....се' што сакав да кажам дека форумов е ок...се вклучувам сега слабо (многу слабо) колку да прочитам некоа тема...иако многу ми фали овде дружбата со Kitty, Давор и violetmoon :)
   
  На escape, JaMi, Luckky и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  За другарство,помош,за забава и за да помагам
   
 7. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Пошто ни с од сексот, а и си го пропуштив возот за Шарко, сега малце поскромно, а и годините врват, па да се омажам ак мојт.
  Пратете пропорции и имотни листови по ПП.
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  За да го нервирам :zelen(star)
   
 9. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Абе не сум видел, иначе... че се пријавев!
   
  На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
 10. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Дојдов да направам една крштевка на форумов,да го подзамијам со света вода, малку и ќе му побајам од уроци..па можеби ќе добие некоја позитивна енергија и ќе привлече нови членови.
  Доаѓам понекогаш и да си докажам сама на себе колку можам ретардер да бидам и да седам без везе а ништо интересно не се случува, а за да читнеш нешто саглам, боље да не причам(party)
   

Сподели: