За што сте дојдени на форумов?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Апликации каде? Еве јас да почнам, романтичен дечак. спортски граден, црвена омилена боја, обожавам панделки и сум многу романтичен. Секоја вечер ќе те чекам од работа со букет цвеќе, облечен во најсекси долна облека

Отвори ја прикачената датотека 34755
Готово, рачунај дека работата е завршена. Ќе ти носам после работа панделки, чорапки и килоти во иста боја. :rolleyes:
 

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
416
707
1,103
Готово, рачунај дека работата е завршена. Ќе ти носам после работа панделки, чорапки и килоти во иста боја. :rolleyes:
Леле, па јас заборајв за ова. Сигурно сама нажалена си ме чекала, а јас ко најголем идиот на светов те остајв да висиш во празно. Стварно ми е жал, требит да договориме друг дејт - кисели купус салата со пипер и ракивче домашно
 
  • Love
Реакции: Electra

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
416
707
1,103
Гледам не сум пишал зошто сум дошол на форумов. Е па тогаш ставрно не знам, едноставно налетав, напрајв профил и останав. А сега, од оваа перспектива, овде сум за да ја убедам Електра да се омажит за мене, зш двајцата ќе остариме, ќе немат кој да не бират. (inlove)
 
  • Love
Реакции: Electra

bluebell

Истакнат Член
12 јануари 2022
73
23
108
27
На форумов се зачленив за да запознаам други луѓе и да прочитам разни мислења на различни теми.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and Electra