За што сте дојдени на форумов?

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
401
1,073
Eupen
Еве ме и мене после подолго време, овде сум бидејки ми недостасувавте, но вероватно неможете да се сетите на мене
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕвездичка

Dr.Octopus

Нов член
23 септември 2017
3
3
3
За да се дружам и другарувам :D Да запознавам нови луѓе, и секако, забава и хумор за насабајле уз кафе, пред да влезам во машинеријата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

lukas_88

Нов член
24 октомври 2017
2
2
3
32
За дружење и разменување мислења,живеам во странство подолго време,ме исполнува комуникацијата со луѓе од мојот крај,мојата татковина :) инаку и нов сум на форумот. Поздрав.
 

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
28
Скопје
Јас на форумов сум исклучиво за да си најдам некој еднаков на моите фетиши. Лол, да се дружам и да си разменуваме мислења кој повише е забеган,кога се работи на тема фетиш. :rofl(facepalm) И плус, за да се исповедувам.(worried) кога ми е тешко.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: lukas_88

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,875
939
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
А јас па мислев дека си поради пари и бесплатен простор за огласување на законот, ото, Ак за Телема, за твоите блогови...
Тоа го прават други - како ти на пример (мислам за „рекламирање на ОТО, Телема и моите блогови) :)
Сега кој и да прочитал а не знае ништо од ова што наброја - ќе побара на нет и ќе најде :)
Ти велам јас , тука сум за статистика...

П.С. И треба да кажеш што бараш ти тука, не да зборуваш за другите... just saying...