За што сте дојдени на форумов?

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
На форумов за секс, нова љубов, другарство или нешто друго..?
Одамна не сум отварал тема и не сум бил присутен тука, но од разговор со членови со кој сум во контакт почнав да слушам муабети за тоа како некој на форумов дошле само за секс, да си пронајдат љубов или другарство или па за сосем друга работа..​
Еве јас ќе признаам дојдов за да си губам време тука ( а, сега и се изгубив од тука :rofl ) , но и со друга цел да го зголемам кругот на пријатели. :) Со некој супер што се запознавме и мило ми е ако уште остане така. Нема зијан од тоа да имаш повеќе пријатели па уште подобро ако се и од различни градови.​
Се надевам ќе се запознаам и со некој други. :)
Кое е вашето искуство?​
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and Selma

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,689
3,869
1,183
Да си запознаам нови пријатели, како и обично, дружбата е најважна од се сепак, нели ? :)
И да .. да си ја најдам Sarah <3
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and Selma

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Јас се регистрирав од чиста досада. За две недели ми беа колоквиумите, а мене не ми се учеше ама ВООПШТО, па барав занимација што ќе ме држи „бизи“ само за да не фатам книга. Плус претходниот форум кај шо бев, година и пол/две не е активен, а интересно ми беше таму, па реков нов форум - зш да не. :D
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Леле од темата:eek
се исплашив малку....

Па случајно читајки си низ Црно бело видов дека има форум и се регистрирав, ама баш онака....
дури мислев дека и нема со никој ни да комуницирам....
ама ете сега сум овде заради некои добри и фини особи....со кои е супер да размениш по некој збор...
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Од досада се зачленив, а за забава ми беше, но од форумот се спријателив со неколку членови. Добри другари си стекнав од форумот :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: WomanInRed

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,011
9,637
1,683
Normandy
Споделување на искуство и мислења, како и запознавање на интернет сликата од поразличен агол. Имам во букмарк повеќе експериментални глувчиња.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena and parvati

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
23
Куманово
Па за убивање досаду, по некој нов другар такој, да се дружимо нешто паметно да прочиташ и такој