За што сте дојдени на форумов?

Nemirna.

Активен Член
14 февруари 2012
116
84
28
Јас дојдов тука чисто од забава. Порано пробав да се регистрирам на кајгана форум ама неможев и кога црно бело направи форум многу се израдував зашто интересно ми е кога си давам мислење за работите. После едно време ме немаше и сега лето, досадно па ајде да тепам време малце :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK

freak

Староседелец
18 јуни 2012
190
120
1,043
24
Битола
Дојдов на форумов за да тепам досада ама сеа ми е супер :) не згрешив а и гледам многу сте расположени за нови пријателства :igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
За да видам до каде македончето заминало со глупирањето и несваќањето на работе во вистинска правилна смисла. На крај сепак се се сведува дека и од нула да се почне како пред пола година тука сепак со време се оди у три лепе пм... искрено мислев дека бар две три години че помиеа до првото забегување а не само 2-3 месеци :(


 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena and melpomena

Dare

Староседелец
15 јули 2012
84
86
618
Ма случајно налетав на фејзбик на линк од една тема за секс и љубов и така, сега од време на време се пуштам да видам до кај сте со развојот :cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Секс и забава имате на форумот? Алал да им е на тие што си го овозможиле тоа, иако мене не ми е јасно како имаат секс и се забавуваат на форумот. нвм

На форумот сум дојден за да споделам мои мислења, ставови и искуства, а исто така да прочитам и туѓи што е побитно, да видам што има ново, да научам нешто ново од некоја област и тн. едноставно слободното време пред компјутер го поминувам овде.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena