За што сте дојдени на форумов?

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Отворив Црнобело и видов дека има страната нов дизајн, и случајно горе ми светна „Форум“ па кликнав и реков ајде и така немам друга работа , а слободното време е во преголеми количини и се зачленив. Од првин мислев дека нема да бидам ниту активна ниту дека ќе се спријателам со некого од членовите. Но сум била во грешка затоа што тука има доста супер ликови, различни карактери , расположени за дебатирање но сепак на крајот од денот дружељубиви. Со некои членови не контактирам но драго ми е што го делам нивното мислење за многу теми.
 

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата
Јас сум исто случајно овде..
Видов различни теми кои навистина ме занимаваат,и ми се допаѓа уште што можам да ја развивам и доживувам креативоста на нормалните луѓе,без име,без изглед...едноставно форумов е некаква инспирација за мене,нешто што ми фалеше во нормалниот живот..може да се дискутира на теми за кој повеќето луѓе ќе речат,дај немој сега на таа тема....:)
И уште што можам да го тренирам македонскиот,како на тастатура така и на изразување..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп* and melpomena

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
300
230
1,043
Чисто ради занимација. Видов дека има форум на црно бело па си викам ај коа нема шо да праам ке можам да поднапишам нешто, да си потполнам време.
 

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
35
Скопје
Тука сум по низа случајности ама без некоја причина... А може и ништо не е случајно... Битно интересно е и додека е така, ќе бидам присутна ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rosana

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
За муабети и чисто за дружба , анализирање и слушање на туѓи мислења за теми што можеби сите не засегаат , за забава и релаксација и за да си го кажам тоа шо сакам да си го кажам.)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and melpomena

Lollypop

Истакнат Член
26 декември 2012
251
197
143
Пред се за забава и тепање досада а потоа се остало