За што сте дојдени на форумов?

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
за дружбу до јајцааааааааааааааааааааааааааааааа
и да, за да ги иам запишано негде мои шљакнати мисле, забрављам ги за пет минута,
да има опција сам да си лајкам ке си ги лајкну сфи постови : )
не сам сексаја никога од форум, а заљубија сам се у мноо људи, стфарно екстра ликови има туја, некои ги познаам некои топрф ке ги запознам овија днови : P haha
 

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Јас дојдов за дружба ама слабо нешто ме има на форумов. Од пусто жешко место не ме фаќа :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
601
423
Ohrid
пријателство ново, другарство и што е најважно секс :giggle сексот ги движи работите во Светот.
форумов е добар за тепање досада :)
 

Praetorian

Староседелец
24 февруари 2012
325
395
1,063
Се логирам да напишам некој мој став, мисла, па и да истрескам глупост повремено. Така да, би го класифицирал во "нешто друго" од горе понуденото :)
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
818
535
1,103
31
Скопје
Искрено ме покани еден член да се приклучам на форумов , а се надевав дека ќе пронајдам некој страствен колекционер на приказни за да ја соберам целата колекција до 2003 година ама засеа ништо од бизнисот. Инаку може се пријателство , нова љубов , секс за се сум расположен :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK