1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Dare
Последна активност:
4 септември 2015 во 04:00
Зачленет на:
15 јули 2012
Мислења:
84
Допаѓања:
86
Поени од трофеи:
618

Следачи 1

Пол:
Машки

Сподели:

Dare

Староседелец, Машки

Dare последен пат беше виден/а како:
4 септември 2015