Dare
Реакции
86

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Среќен 65-ти роденден ФК Вардар, гордост наша Македонска!
  Значи имаме некој тука кој гледа Формула 1 а?
  Dare
  Dare
  Гледам друже од 98 до деес немам пропуштено ни една трка :)
  Marick14
  Marick14
  Супер Супер
  Абе ние даревциве изгледа најпаметни сме : зелен
  melpomena
  melpomena
  да де,до степен на родители да спомнува...срам да му е на имењаков твој
  Dare
  Dare
  melpomena извини ако те навредив.
  melpomena
  melpomena
  Извинето...Не се работи за мене дали ме навреди,и да ме навредиш твое право,но родителите?На тоа неможев а да не изреагирам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…