1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Денес ме насмеа...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Proton, 12 февруари 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Слобода за Кили (со сликава):rofl
  [​IMG]
   
  На Roxelana, antonio, Smiley_1996 и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,869
  Допаѓања:
  932
  [​IMG]:)[​IMG]
  Choose pink, choose piiiiink! :D
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  ретардињо :rofl
  [​IMG]
  (facepalm)
  [​IMG]
   
  На antonio, Smiley_1996 и crvenkapa им се допаѓа ова.
 4. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,869
  Допаѓања:
  932
   
  На toby2, antonio и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  [​IMG]
   
  На Roxelana, toby2, The Tramp и уште 5 други им се допаѓа ова.
 6. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Кога се лекуваш во државна болница
  [​IMG]
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
  тражила је, добила је.. :patos:rofl
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 8. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  817
  Допаѓања:
  1,113
 9. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
 10. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  935167_570365973007933_1196063490_n.png :D
   
  На The Tramp, Badgirl и antonio им се допаѓа ова.

Сподели: