1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Денес ме насмеа...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Proton, 12 февруари 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Потпиз од друг форум : )
  Оште мислам оти ИДЕАЛ ШИПКА треба да е име на стриптиз - бар , а не на млекара , ама ај ......:ROFLMAO:
   
  На Roxelana, Bibi@, Smiley_1996 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
  Кумановска работа ... хахааахахаа xD
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  [​IMG]:patos
   
  На Roxelana и antonio им се допаѓа ова.
 4. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 5. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  815
  Допаѓања:
  1,111

  и овој отишол со паметот :D xaxaxaxaxaxaxa
   
  На Змејче, parvati и 4FUN им се допаѓа ова.
 6. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,850
  Допаѓања:
  922
 7. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Се јавува мажот кај докторот и му вика:
  Докторе помагајте жена ми се пораѓа има големи болки!!!
  Докторот: Ова е нејзиното прво дете?
  Не сопругот е на телефон.
   
  На Roxelana, Luckky, parvati и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 9. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  815
  Допаѓања:
  1,111
   
  На Smiley_1996 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  815
  Допаѓања:
  1,111
  zeniteposilni.jpg
  ја утепа лелееееееее жива вистина :D
   
  На Roxelana, Scars, Gemini и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: