Денес ме насмеа...

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Муабет со едно другарче денес.
Тој: леее човече да видиш се скапав од берење јаболка, више не знам што да им правам, и за шира ми се премногу.
Јас: Здравје и следната година така да ти се окоти дрвото.
 
  • Like
Реакции: Roxelana, JaMi and antonio