Дали сте заразени со форумов?

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
И после чудете се зошто газдите на xenforo станаа милијардери кога предходно владееја во светот на форумите со vBulletin, го продадоа за тешки пари па си го направија XF... форумите се зараза, не само овај туку сите... јас се лечам од прв дена на зараза пред 7-8 години, време е и вие да одите на лечење, колку јас се излечив а и кај вас ќе е успешно може да предпоставите :eekops:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Везилка

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
И после чудете се зошто газдите на xenforo станаа милијардери кога предходно владееја во светот на форумите со vBulletin, го продадоа за тешки пари па си го направија XF... форумите се зараза, не само овај туку сите... јас се лечам од прв дена на зараза пред 7-8 години, време е и вие да одите на лечење, колку јас се излечив а и кај вас ќе е успешно може да предпоставите :eekops:
гледам не си уште скорс излечен ко седиш уште по форуми...:D инаку да форумот е една голема зараза ама и место за дознавање на нови информации..
 

Dea

Активен Член
14 февруари 2012
156
196
43
26
I kaj mene se deshava : otvori forum-najavi se,vidi sto ima novo,vlezi na fb,proveri nobosti i ptefrli se na forum i zaboravi se na kompjuter :D majka mi ne moze da mi se iznacudi sto tolku pisuvam,duri pocna da mi vika i nea da ja registriram da si citala hahaha
sto znaci,forumot ne moze bez mene-jas ne mozam bez nego <3

off topic,od mobilen sum zatos latinica,kje go popravam stom sednam na pc
Штом си од телефон на форумов, ЗАРАЗЕНА СИ! :D