1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сте заразени со форумов?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Hip.Hop_MKD, 23 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Знам дека има темa од што сум зависен, ама оваа ја отворам посебно заради форумов. По тврдењето на ema09 дека е заразена со форумов и заради тоа го запоставила FaceBook, дали и вие сте заразени со форумов? :D
  Јас еве не сум заразен, туку заболен веќе..:rofl
   
  На Hexasto и Dee Dee им се допаѓа ова.
 2. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  Јас сум искрено ... на фб влегвам ... влегвам и тука .. и после само на пола сат провервам шо има на фб ... ( исклучок ако ми пиши некој во меѓувреме) :)
   
  На Hexasto и Dee Dee им се допаѓа ова.
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ептен сум заразена, се запоставив имав и закунувачка порака дека лаптопот ќе ми биде одземен. :confused:
  [​IMG]
   
  На Mila Kunis, Dee Dee, Hip.Hop_MKD и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Јас сум заразена од форумот
  И форумот е заразен од мене.

  Взаемна љубав која опија :rofl
   
  На Dee Dee, важна, ipopovski и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Исто и јас така нa FaceBooк-дојдов, видов се одлогирав. :D
   
  На Mila Kunis и Dee Dee им се допаѓа ова.
 6. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  И јас почнав веќе, тука му е поинтересно веќе... :biggrin
   
  На Dee Dee, The Tramp, parvati и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  и јас исто...ова некаква дрога имаат ставено тука ејј:biggrin
   
  На Dee Dee и Selma им се допаѓа ова.
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  искрено да, ама да не сте ви нема да е интересан он, значи ја сам заразен од вас, а надам се и ви од мене,некои не су,знам : )
   
  На Lena, Марија, Mila Kunis и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  ipopovski Сега сите не заразивте.. :wavespin
   
  На Dee Dee и mAcIkA им се допаѓа ова.
 10. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  Јас мислам дека овде се сите нови луѓе не се познаваме лично и споделуваме мислења за различни теми ... имаш шанса да видиш што мислат луѓето од цела МК ... тука негде сме сите скоро блиски години .. а на фб е поинаку .. имаш пријатели што веќе знајш како размислуват .. и која песна ке ја објават на ѕидот .. имаш некои кој не ги познаваш а во нив нема муабет .. и ко ке видиш форумот е супер ! :)
   
  На Mila Kunis, Trajche, Dee Dee и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели: