Дали сте заразени со форумов?

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Знам дека има темa од што сум зависен, ама оваа ја отворам посебно заради форумов. По тврдењето на ema09 дека е заразена со форумов и заради тоа го запоставила FaceBook, дали и вие сте заразени со форумов? :D
Јас еве не сум заразен, туку заболен веќе..:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto and Dee Dee

ema09

Истакнат Член
18 февруари 2012
226
411
63
Јас сум искрено ... на фб влегвам ... влегвам и тука .. и после само на пола сат провервам шо има на фб ... ( исклучок ако ми пиши некој во меѓувреме) :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto and Dee Dee

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Ептен сум заразена, се запоставив имав и закунувачка порака дека лаптопот ќе ми биде одземен. :eek
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Јас сум искрено ... на фб влегвам ... влегвам и тука .. и после само на пола сат провервам шо има на фб ... ( исклучок ако ми пиши некој во меѓувреме) :)
Исто и јас така нa FaceBooк-дојдов, видов се одлогирав. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis and Dee Dee

ema09

Истакнат Член
18 февруари 2012
226
411
63
Јас мислам дека овде се сите нови луѓе не се познаваме лично и споделуваме мислења за различни теми ... имаш шанса да видиш што мислат луѓето од цела МК ... тука негде сме сите скоро блиски години .. а на фб е поинаку .. имаш пријатели што веќе знајш како размислуват .. и која песна ке ја објават на ѕидот .. имаш некои кој не ги познаваш а во нив нема муабет .. и ко ке видиш форумот е супер ! :)