Дали сте заразени со форумов?

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,226
2,320
1,153
Skopje
www.facebook.com
Абе @incule не потполнуваш лексикон, објаснувај малку еве пример зашто си заразна толку многу од форумот?
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Заразена од форумска сипаница, од телемитска мистерија и Алфовска духовност:showoff
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: -alf-

Sasho

Полноправен Член
12 ноември 2020
36
11
8
38
Мислам дека се почесто го посетувам форумов и си пишувам по него хахаха интересно ми е многу.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MajkaMuNaMarko