1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сте заразени со форумов?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Hip.Hop_MKD, 23 февруари 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Да заразена сум многу
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Абе @incule не потполнуваш лексикон, објаснувај малку еве пример зашто си заразна толку многу од форумот?
   
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Заразена од форумска сипаница, од телемитска мистерија и Алфовска духовност:showoff
   
  На -alf- му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: