1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сте заразени со форумов?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Hip.Hop_MKD, 23 февруари 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Јас се пуштам да видам дали некој ми ставил лајк, ако немам лајк сум многу разочаран и тажен. :)
   
  На malo, Давор, Io Sono и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Хахах па да кога ќе немам за учење цел ден сум на црно бело ама штета имам за учење многу. :(:(
  Заразно е :D:D
   
 3. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Уште не довлезена на фоρумов не можам ни да спијам од него.. Дρуго е само да читаш дρуго е да си член ... Дефинитивно :D
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 4. *V******

  *V****** Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2013
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  170
  Zaraza ili navika ednostavno potreba kako nikotin...jas ne sum pusac toa znaci deka mozam da se kontroliram mozam I so meseci da ne idam ama pak se vrakam od navika ili od potreba koj Li ke znae
   
 5. Перомикик

  Перомикик Нов член

  Зачленет на:
  19 август 2015
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  5
  Да дефинитивно, седнувам и пребарувам повеќе теми.
   
 6. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Па може да се каже не зависен туку потреба од некое сослушување на моето мислење
   
 7. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Кај што сум заразена па и метастази низ цело тело:( дали хемотерапија му е лек или што:place:banghead:besen(facepalm)
   
 8. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  Абе сеа за сеа супер е зезањево и станува се поинтересно, зошто да не...има квалитет и искуство на форумов многу.(sun)
   
 9. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Iskreno otkoga dojde ti(y)
   
  На Дејви му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Па може да се каже ,нормално кога имам време ,а тоа е повеќе преку ден !! :)
   

Сподели: