Дали сте заразени со форумов?

I love you

Полноправен Член
12 јануари 2015
29
17
8
22
Хахах па да кога ќе немам за учење цел ден сум на црно бело ама штета имам за учење многу. :(:(
Заразно е :D:D
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Уште не довлезена на фоρумов не можам ни да спијам од него.. Дρуго е само да читаш дρуго е да си член ... Дефинитивно :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pink Panther

*V******

Староседелец
2 април 2013
193
170
1,053
Zaraza ili navika ednostavno potreba kako nikotin...jas ne sum pusac toa znaci deka mozam da se kontroliram mozam I so meseci da ne idam ama pak se vrakam od navika ili od potreba koj Li ke znae
 

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Па може да се каже не зависен туку потреба од некое сослушување на моето мислење
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Кај што сум заразена па и метастази низ цело тело:( дали хемотерапија му е лек или што:place:banghead:mad(facepalm)
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Абе сеа за сеа супер е зезањево и станува се поинтересно, зошто да не...има квалитет и искуство на форумов многу.(sun)
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,783
799
1,133
Skopje
Па може да се каже ,нормално кога имам време ,а тоа е повеќе преку ден !! :)