1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Перомикик
Последна активност:
7 март 2016 во 09:20
Зачленет на:
19 август 2015
Мислења:
22
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
3
Пол:
Машки
Роденден:
6 мај 1974 (Возраст: 45)

Сподели:

Перомикик

Нов член, Машки, 45

Перомикик последен пат беше виден/а како:
7 март 2016