1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сте заразени со форумов?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Hip.Hop_MKD, 23 февруари 2012.

 1. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  3,006
  Јас не да сум заразена , туку навлечена на форумов. Класичен зависник.И уживам.
   
  На melpomena и ipopovski им се допаѓа ова.
 2. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Вие што упорно тврдите дека не сте, најзарезени сте. (nod)

  Кога сум дома, форумов преретко кога не ми е вклучен. Едноставно сакам да си листам, читам и пишувам кај што ме интересира.
  Заразена...не, уште гледам во боја. :biggrin
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,723
  Допаѓања:
  881
  Заразен со форуми!
  Каде ќе најдеш купишта луѓе со најразлични природи со кои ќе зборуваш за се и сешто и би ги анализирал како, на што и кога одговараат на најразлични размисли?

  Убав пронајдок се нет форумите!
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Nevazna

  Nevazna Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 април 2014
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  28
  Ne,ama poleka no sigurno ke bide :D
   
 5. Metalec

  Metalec Полноправен Член

  Зачленет на:
  1 јуни 2014
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  33
  Јас сум презаразен заболен откако почнав да објавувам од пред некое време кога и да се оклучам на нет одма форумо одам.
   
  На Navoj му/ѝ се допаѓа ова.
 6. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  Се ми се чини дека и јас су дебело заразен! :)
   
 7. Onkel

  Onkel Староседелец

  Зачленет на:
  14 мај 2014
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  82
 8. belabelina

  belabelina Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 ноември 2014
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  25
  Зaрaзенa сум и тoa мнoгу, кaкo вирус е брзo се шири. :)
   
 9. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Секојдневно проверувам по 5 пати форум , дали сум заразена или не- не дефинирам :D но во навика ми е со кафе насабајле и форум
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Секојдневие ми е форумот.Тука сум и ги следам сите случувања.Многу работи научив и учам,мн интересни поеми и колумни прочитав и читам,некогаш е досадно,некогаш е интересно но ете ја симболиката-во црното има бело и во белото има црно.Не е секогаш само црно или само бело. :)

  Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
   
  На Lena, Luckky, Electra и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: