Дали сте заразени со форумов?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,142
1,153
Big Sur
Вие што упорно тврдите дека не сте, најзарезени сте. (nod)

Кога сум дома, форумов преретко кога не ми е вклучен. Едноставно сакам да си листам, читам и пишувам кај што ме интересира.
Заразена...не, уште гледам во боја. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,874
939
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Заразен со форуми!
Каде ќе најдеш купишта луѓе со најразлични природи со кои ќе зборуваш за се и сешто и би ги анализирал како, на што и кога одговараат на најразлични размисли?

Убав пронајдок се нет форумите!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Metalec

Полноправен Член
1 јуни 2014
36
33
18
30
Јас сум презаразен заболен откако почнав да објавувам од пред некое време кога и да се оклучам на нет одма форумо одам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Navoj

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Се ми се чини дека и јас су дебело заразен! :)
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
Секојдневно проверувам по 5 пати форум , дали сум заразена или не- не дефинирам :D но во навика ми е со кафе насабајле и форум
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,517
14,427
1,683
Таму каде што треба
Секојдневие ми е форумот.Тука сум и ги следам сите случувања.Многу работи научив и учам,мн интересни поеми и колумни прочитав и читам,некогаш е досадно,некогаш е интересно но ете ја симболиката-во црното има бело и во белото има црно.Не е секогаш само црно или само бело. :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk