1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Metalec
Последна активност:
25 јули 2014 во 23:39
Зачленет на:
1 јуни 2014
Мислења:
36
Допаѓања:
33
Поени од трофеи:
18
Пол:
Машки
Роденден:
4 мај 1990 (Возраст: 29)

Сподели:

Metalec

Полноправен Член, Машки, 29

Metallica 2 јуни 2014

Metalec последен пат беше виден/а како:
25 јули 2014