1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сакате вие женските да станете машки, а вие машките да станете женски? И зошто?

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Andrea Bloodbucket, 1 август 2012.

 1. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Во никој случај :nah
   
 2. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  Е драги мои...Сакав да сум машко и јас еднаш на времето, ко си имав симпатија шо не ме рецкашe ни 2 посто :D И тогаш бев во некој филм да сум јас машко а тој женско па да му праам така. Да види малце како е.. Дете бе, дете :giggle
  А сега таа желба ми се јавува само кога ми е циклусот (wasntme)
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Сакам гонзо и парвати да се женски, јас не сакам да сум.:zelen
   
  На MoonFairy, Dr.Gonzo, TIGERWOMAN31SK и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. katetoo

  katetoo Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 јуни 2012
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  60
  сакам само некои денови у месецо :D нејќам бе оти да сакам... баш ми е убаво, ако сум машко ќе ми биде досадно.. вака никогаш не ми е :) секогаш има шо да правам, мислам дека нема да ми биде интересно ако не мислам секој ден шо да облечам, ако не се шминкам никогаш и ако не носам штикли никогаш.
   
  На Dr.Gonzo му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,325
  Допаѓања:
  3,010
  Јас сакам да бидам машко само еден ден во живот поради една работа која не е за кажување...:giggle. Но ако би бирала секогаш сакам да сум женско во сите идни животи...:)
   
  На Y1K991 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Идни животи meh...сигурно сум бил женско во некој претходен живот. А пред тоа и мачка, носорог, бумбар... so been there done that :p
   
  На MoonFairy и Prashina им се допаѓа ова.
 7. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  Имав другарка која барем еднаш неделно зборуваше за тоа како сакала да биде машко, како на машките животот им бил полесен, бла бла... Па кога ќе почнеше да зборува за јаките причини: машките можеле да одат на плажа кога сакаат, тие секогаш биле весели, не се замарале за ништо...
  Сестро бе брат, па кој те спречува тебе да бидеш весела? Не сум знаела дека полот ја одредува среќата.|-(

  Јас сакам да бидам женско(тоа и сум). Можеби не сум женствена, но тоа не значи дека сакам сакам да бидам машко.
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 8. RoxieHeart

  RoxieHeart Староседелец

  Зачленет на:
  6 мај 2014
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  58
  Непосакувана ерекција во јавност од Х причини е далеку понепријатна од месечен циклус, барем моја проценка.

  Дефинитивно не.
   
 9. коста

  коста Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 мај 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  61
  Ами! па да знам после оти сум бил машко а да треба да бидам п***р (puke):^)
   
 10. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Да сакам да бидам машко,дека е полесно
   

Сподели: