1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сакате вие женските да станете машки, а вие машките да станете женски? И зошто?

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Andrea Bloodbucket, 1 август 2012.

 1. freak

  freak Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  120
  И јас сакам да си бидам женско засекогаш :)
   
 2. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  И мене ми се допаѓа тоа што сум женско.
  Сакам да сум дама - грациозна, културна и интелегентна.
  Нема помоќна алатка од женственоста - со неа се достигнуваат височини.
  Жените умеат многу работи кои мажите не ни помислуваат дека можат да ги направат, силни се и психички и физички, многу похрабри а во исто време поемотивни од мажите. Секоја ни чест.
  И за крај да признаам дека на моменти, само на моменти посакувам да сум машко за да можам да играм во Реал Мадрид :igra Вака си се тешам само со навивачката функција.
   
  На MoonFairy, WomanInRed, Aaliyah и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  неќам да сум женско..
   
  На Andrea Bloodbucket му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  ШББКББ
   
  На MoonFairy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  или принцеза или да си останам машко, трето не сакам :^)
   
  На Andrea Bloodbucket, TIGERWOMAN31SK и Марија им се допаѓа ова.
 6. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  која тема човече.. :| ме изнасмеавте со коментариве. :rofl
  он топик: Машко си е машко. (muscle) :giggle
   
 7. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Хахаха. Хе, како си напиша МАШКО СИ Е МАШКО. (bravo)
   
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  хаха мислам дека е јасно се со реченицата. :zelen
   
 9. Teddy Picker

  Teddy Picker Староседелец

  Зачленет на:
  15 јуни 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  162
  Зошто да не, кога постојано се жалиме, ти го можеш тоа машко си или ти смееш тоа женско си. Би сакал да видам како е да се осеќаш да си у женска кожа, да бидеш трачар, љубоморна личност и да му досаѓаш на дечко ти со смс-и од типот „кај си, те барам пола саат, пак си со некоја, пак пиете некаде. Можда тогаш ќе сфатам дека и женските не се чувствуваат добро со тоа што се’ уште не е постигната машко-женската рамноправност во половите. Но, како шо кажав, го сакам тоа ради проба, да си бидеме на чисто како шо кажа ножов - машко си е машко
   
 10. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Женско си е женско :wub
   
  На Aaliyah му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: