1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сакате вие женските да станете машки, а вие машките да станете женски? И зошто?

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Andrea Bloodbucket, 1 август 2012.

 1. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Јас сакам да си останам женско. А Виее? :sreken
   
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  мислам дека скоро секој сака да биде со различен пол, ако не повеќе, да видиме како е да си женско, и за женските како е да си машко.
   
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Темава е за Хумор.
  Онтопик. Ако станам женско по цел ден со цицките ќе си играм.
   
  На Wind, warr, NEPOBEDLIV и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Да секако ќе си играш ако имаш.. Ако не си Даска! :eek:
   
  На Trajche, $3Я3|\||)&p&†Y, TIGERWOMAN31SK и уште 4 други им се допаѓа ова.
 5. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Сакам на еден ден да сум машко само за да си го истинкам еднаш саглам, да си ги почешам јајцата наутро и доста ми е.
  Ах, да, и барем еднаш да кажам „Ме заболе патлакот“ без фамозното „Го немаш.“
  После пак сакам да сум женско.
   
  На Prashina, Trajche, WomanInRed и уште 6 други им се допаѓа ова.
 6. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Повели Батуш, играј си. :igra
  [​IMG]
   
  На TIGERWOMAN31SK и The_Mayor им се допаѓа ова.
 7. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Би сакала да сум машко.
  И еднаш да не го чујам она: ''Е,па ти тоа не го можиш,ти не си машко.''
   
  На TIGERWOMAN31SK и Andrea Bloodbucket им се допаѓа ова.
 8. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  сакам да сум машко и да идам у авганистан или на платформа,итн.да не кажувам зошо
   
 9. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Не сакам да сум женско. Си се сакам таков каков што сум.
   
 10. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Не сакам во никој случај. Да се биде женско е благослов а не клетва. Жените се тие кои и со ум и емоции владеат со светот :sreken
   
  На Aaliyah и Andrea Bloodbucket им се допаѓа ова.

Сподели: