Впечатоци од членови

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
lady_blue Во срце ми е уште оддамна пред да дојдам на форумов, затоа и најмногу си ја сакам и ми се допаѓаат сите нејзини мислења. Покрај тоа што уживам да и’ ги читам стиховите.
melpomena Ми се допаѓа тоа што често знае да ме замисли со некоја своја реченица, да ме стави во дилема. Што знае да ме насмее со својот сарказам, но на моменти знае да ме донесе до раб на разочарување. Ама тие моменти се затоа што не сум ги сфатил добро нејзините мислења, ќе прочитам уште еднаш и оп друга слика.
Марија Немам збор :) Уште од првиот ден кога влегов нејзините мислења ми забодеа око.
slb_bobo Да немаше толку хејтерство во него ќе го наречев најдобриот форумџија :)
parvati По опуштено бате немаме - дефинитивно :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and melpomena

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Knife во последно време ми е некако променлив,без разлика дали се согласувам со некој негов став или не ми се допага што претежно коментира пост а не личност .
Ме интересира само од кај заклучи дека сум променлив и појасни ми го вториот дел од реченицата, претежно коментира пост, а не личноста :^)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ме интересира само од кај заклучи дека сум променлив и појасни ми го вториот дел од реченицата, претежно коментира пост, а не личноста :^)
Неочекувано се откажа од модераторство,.
Кога коментираш пост не гледаш од кој форумџија доага за дали да го оцениш како позитивен,исправен...или обратно.
Баш како што треба.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Неочекувано се откажа од модераторство,.
Кога коментираш пост не гледаш од кој форумџија доага за дали да го оцениш како позитивен,исправен...или обратно.
Баш како што треба.
За модераторството кажав дека се откажав од обврски, а и дека не сакам да се замерувам со членови за тоа на кој му било избришано мислењето, а на кого не. А за постовите, нормално е да ја гледаш содржината на постот, а не од кој форумџија е напишана. Не гледам од кого е па одма да удрам лајк, ако ми се свиѓа лајкувам, ако не, си давам свој став или едноставно игнорирам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
За модераторството кажав дека се откажав од обврски, а и дека не сакам да се замерувам со членови за тоа на кој му било избришано мислењето, а на кого не. А за постовите, нормално е да ја гледаш содржината на постот, а не од кој форумџија е напишана. Не гледам од кого е па одма да удрам лајк, ако ми се свиѓа лајкувам, ако не, си давам свој став или едноставно игнорирам.
Затоа и те испофалив де:D незнам зошто ми образложуваш :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo and Arkantos

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
И еве еден пост од мене за моите впечатоци од членовите. Прво ќе започнам со Hip.Hop_MKD кој прв ми остави впечаток на форумов и ми фати ''врски'' кај админот да станам модератор.:D Добро типче, штета што ретко е активен.
Sarah е првата форумџика со која направив муабет овде. Уште комуницираме, можам да кажам се најдобро за неа.
Потоа доаѓа Lady* со која најпрвин се зезав низ темиве, за потоа да се заозбилам и да ми стане виртуелна женска, во иднина може и реална. :sram Љубов до неа (inlove)
Saladin е баш кул типче, доста начитано, со богат речник на зборови. Секогаш знае реално да ги прикаже работите на форумов, понекогаш дури го читам си мислам и дека тоа се моите зборови, зашто и јас така би кажал.
Kitty е можеби најпозитивната женска на форумов која знам дека обожава да гледа хорори :zelen
JaMi ми е исто така доста позитивна. Заедно со 4FUN одат скоро секогаш во пакет и според мене се најголемите љубовџии на форумов:giggle
parvati мај бро, најпозитиван лик што некад сам га видел, секој пут знае да те насмее и кд не ти е до смешки. Поздрав бате :zelen
The_Mayor и Dr.Gonzo се најголемите швалери на форумов кои имаат формирано харем и имаат по кој знае колку џенцки. :rofl По парвати, најголемите шегаџии овде, ако не се и на исто ниво со него. :D
... to be continued. :)
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
slb_bobo за многумина од форумот најголем мрчатор, али друже ти си надвор од конкуренција пред тебе ги има многу неможеш на ред да дојдеш од нив. Член кој ја кажува цело време вистината без да ги извртува зборовите, а вистината боли, па затоа ги погодува многумина.
melpomena мислам дека без неа форумот не би бил тоа што е денес. Мило ми е што имаме таков член овде.
Sarah Член кој прв ми остави впечаток, почнавме уште од самиот почеток како модератори па се` до ден денес и понатмау се дружиме, искрено ми фали што не е активна во последно време, но се радувам што е среќно заљубена :cool:
The_Mayor што да кажам за него, освен дека многу пати има ми го разубавено денот со неговите мислења, и секако должник сум му, ми напраив голема услога.
parvati Ах...ти кумановац, легенда од човек неможе никој за ништо да го изнервира, цело време е расположен за дружење, заебанции, многу позитивна личност во секој случај.
Марија Прекрасен спој на внатрешна и надворешна убавина, како и високо интелегентна особа. Многу ми е мила кога ја читам.
ShakaZulu Член кој е послабо активен, единствена причина е што сака квалитетни дискусии, кога наоѓа простор и време секогаш излегува со него став и „заледува„
JaMi Најпозитивниот член на форумот, секогаш е тука да не просветли дека и не е се така црно (sun)
а јас кеде сум меѓу овие а ?:zelen
 

Auditore

Староседелец
4 мај 2012
284
272
663
Wherever you want me to be
Сега ќе се пронајдеш...
alba - Член кој ми остави негативен впечаток, уште кога и го прочитав првото мислење, тоа беше нешто за тоа колку таа е способна и паметна девојка и се прецени себе во ред нејзини мислења... Сепак има време да го смени тоа мислење кај мене.