1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Впечатоци од членови

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Selma, 10 ноември 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Секој член ни има оставено некој впечаток.

  Кој прв ви остави впечаток и каков впечаток ви остави?
  Дали сменивте мислење за некого?
  Какви впечатоци ви имаат оставено членовите кои не се повеќе активни?


  Сега имам обврски, подоцна ќе напишам мое мислење. :)
   
  На Marchisio, Marinna, Gemini и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  emzzy ја читам и некогаш не можам да поверувам дека има толку години. Многу зрело размислува за нејзината воздраст, браво.
  Nighty најпозитивниот човек што до сега го имам запознаено, секогаш знае да ме расположи.
  Saladin обожавам да го читам човеков, таен обожавател му сум(wasntme), ми се допаѓа начинот на кој размислува.
  048 заедно со parvati први ми оставија впечаток, првиот затоа што навива за Челзи(y) а вториот заради неговите луди мислења, ова луди во позитивна смисла да не се разбереме погрешно.:giggle
   
  На Sweetgirl1605, 048, Nighty и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Дејмон - закон чоече. Само толку. :D
  Ана-Каренина - многу добра девојка, ептен добар карактер има и мила фаца :sreken (фала и` шо ми запиша за брат и` успат :p)
  parvati - ее типов е циркузот на сајтов, обожавам да го читам..
  Sarah - дефинитивно девојче со најубави нокти :rolleyes:
  The_Mayor - ам охриѓанец каков мојт да е - све нај :D
  Шмекси - ехе, мојата исповедалница понекогаш :D Многу добар дечко!
  Lovely*-* - се земвит некош момичево ама арно е хахахаха
  melpomena - брачед! Најзрела е тука од сите мислам... :)
  и за други не ми теквит :D
  А чоек шо ми остави најголем впечаток беше Boyka ама го снема...
   
  На Marchisio, Marinna, Шмекси и уште 6 други им се допаѓа ова.
 4. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  сви су си океј, и ондак то.
   
  На Хоуп*, Marchisio, Lena и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Кога се заќленив прв впечаток ми оставија Baronessa и Jackal, за Бароницата го сменив тотално мислењето ме разочара, додека Џеќел си е истиот. Тук там ќе се појави со некое мислење, има одлични колумни само некогаш ме нервираат печатните грешки во мислењата.
  После овие двајца впечаток ми остави Hip.Hop_MKD, се откажа од форумот но сё уште сме во контакт, ќе кажам само супер момче.
  Dr.Gonzo и The_Mayor ми одат во комплет, прво се појави Мајорот и беше ептен сериозен, потоа се приклучи и Гонзе, или би рекла тате, покрај него се спознав себе си (не е за џабе мојов потпис), на почетокот Гонзета не го забележував, а потоа се распишувавме и ете уште пишуваме:giggle. Со нив 2ца почнаа пијанките по формот, тука беше и Bum-Bum првиот впечаток за нејзе ми беше дека е некоја уфилмана и сака да команда по форумот, мислењето ми тотално сменето за нејзе.
  melpomena немате појма колку ми одеше на живци, преобрќав очи кога ќе ја прочитав некаде, па еднаш и порака ми пратила. Исто и за нејзе го сменив мислењето, или пак се навикнав на нејзе како што таа вели. Но, не би рекла дека се навикнав.

  Исто ГоспоТ ми остави впечаток (@slb_bobo) на почетоко некако ми беше поопуштен тој ми оди во комлет со cakar_ulav, |o$y(|-|0$0(|@l и Electra. Eлектра обожавам да ја читам, ми има некој интересен стил на пишување, како неа слична ми е и True_Blood.

  Trajche да не го заборавам, ептен фино момче и секогаш е тука да ми одговара на моите прашања за фитнесот. Само некако не ми е активен.
  Nighty кога го сретнав низ некоја тема и неккао ептен како познат да ми беше, и никот и стилот на пишување. Кај него ми се допаѓа смислата за хумор и што е некако ептен опуштен.

  Имам уште многу за пишување, но ајде во наредна прилика.
   
  На Sweetgirl1605, Dr.Gonzo, parvati и уште 8 други им се допаѓа ова.
 6. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  мислам дека имаше една слична тема на оваа...
  впечаток има многу што ми оставиле...
  во принцип срека што сите членови ми се некако ок,
  и неможам да одвојам ниту еден кој ме нервира или за кој имам лошо мислење..
  значи добро е, сите се топ..
   
  На Marchisio и Marinna им се допаѓа ова.
 7. МериСелест

  МериСелест Староседелец

  Зачленет на:
  24 април 2012
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215
  Хехехехех има личности за кои сум го сменила мислењето од позитивно кон негативно.
  Не ги кажувам бидејки сакам да одбегнам расправија.

  Се зачленив од пред околу 7 месеци мислам после долго молење од WomanInRed и прво нешто што направив ги читав нејзините мислења за да се вклопам што побрзо де :D
  Подоцна налетав на JaMi и parvati на кои ми се допаднаа нивните мислења посебно дијалектот н а вториов.
  Налетав на slb_bobo и никот ми беше познат од некаде, ама интересен за читање ми се виде.Исто и 048
  И на крај една личност cakar_ulav ме удостои со неговото присуство во мојот живот (happy)
  Тие се личностите кои редовно ги следам :)

  Поздрав до вас :igra
   
  На Lena, Sweetgirl1605, melpomena и уште 5 други им се допаѓа ова.
 8. Marinna

  Marinna Староседелец

  Зачленет на:
  13 април 2012
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  160
  Ана-Каренина ми се свиѓет нејзинине мислења
  emzzy добра е (на фацебоок те аднав зш мислев дек си едно друго момиче ама грешка сум била)
  parvati ѕвер е чоеков :)
  Nighty многу ми се свиѓет неговине совети.,... супер чоек... ;)
  Sebastian добар е :biggrin
   
  На Sebastian, emzzy, Ана-Каренина и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Кое момиче мислеше дек сум жити мајка?
   
  На Sweetgirl1605 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Marinna

  Marinna Староседелец

  Зачленет на:
  13 април 2012
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  160
  хахах не колни мајка! (се зезам) едно бе помало.... и та беше ко тебе потпишана и тебе те помислив неа xD
   

Сподели: