1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Впечатоци од членови

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Selma, 10 ноември 2012.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  За никој немам впечаток,никој незнам
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Pa mozese da dojdes vcera i da ne ne gledas so edno oko tamo od strana i taka ke se ne zapoznaese, pisav deka ke ima sobiranka ... (wasntme)
   
 3. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  @Pisces сеуште не можам да сфатам колку сме слични :D
   
  На Pisces му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Неможам за никого ништо да кажам,се немам здружено со никого,а сакам.Некако многу ,,диви ми изгледаат членовите тука,повеќето.
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  awwwww, не си ме запознала.
   
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Не ги знаеме сите и не се знае секој со секого,разбирливо е дека има секакви пациенти и нормално дека ќе има и такви кој се неизлечиви,интересите не се секогаш исти со тоа што разликите во најразлини теми и мислења не се секогаш ни приближни,впечатокот не може да се долови баш така и баш тука,не може некој да се окарактеризира како ваков или онаков или таква или онаква судејќи според некој мислења дадени тука на одредена тема,така да делумно во некој поглед може само да се има представa за некој одреден член,а не и детален впечаток кој може ако некој го има да се испостави како сосема погрешен,тоа е факт :cool:
   
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Јас во суштина не сакам да пишувам многу за впечатоците, во глобала сите се позитивни, но ете страв ми е да не се изразам погрешно па лошо да бидам разбрана. :)
  Но би кажала по збор два. :)
  Ќе почнам од @Ѕвездичка дали пошто сме исти хороскопски знак (од факултетов станав суеверна не ми замерувајте) но ете уште пред да се упознаеме воочив дека имаме доста слично размислување. Што тоа никако не може да придонесе да имам било какво негативно мислење за тебе. :) Мило ми е упознав личност со слични размислувања како моите.

  За @Beauty&Beast ќе кажам само дека е човек од збор. За неа уствари има многу да се каже но сакам да бидам кратка, ја доживувам како сестра и мило ми е што ја имам запознаено во животот. Секогаш може да смета на мене. :)

  @Mnogo Bitno ми е многу интересена личност како појава, по малку ме потсеќа на брат ми за одредени ситуации и доста ме изненади фактот што знае да готви :) Добар пријател е во секој случај.

  @Electra , доста позитивна личност и мислам дека барем од тие што до сега сум ги упознала она е една од ретките што каква што е на форумот таква е и во реалноста. Тоа е за почит дефинитивно.

  @Outrider , доста паметна и свесна личност, исто како и Ѕвездичка си имам пронајдено доста сличности во размислувањата. :)

  @Saladin , ми остава впечаток на пријател во вистинска смисла на зборот. Има разбирање, одговорна личност е и си стои на зборот. И ова исто така знае да биде реткост меѓу луѓето, а мене ми е мило што знам една таква личност. :)

  @Altaïr ми е најсимпатичен на форумот. :sreken Паметна и срамежлива личност. Некако неговиот карактер и начин на однесување остава впечаток како да го познаваш со години.

  Исто како алтаир и @BadBoy007 ми остави впечаток како да го познавам со години, а едвај некни се упознавме :) Човек што знае да ме насмее, пријател кој дефинитивно би сакале да го имате. :)

  @ipopovski , и тој исто како Електра е еден од ретките кои се исти како на виртуелава така и во реалноста. Доста позитивна личност во секој случај.

  @Pica pica интелигентна личност, добар пријател и добар слушател, мило ми е што го имам запознаено во животов. Следната собиранка сакам и ти да дојдеш, ќе те информирам барем неколку дена порано (иако ми е малку незгодно) за да можеш да се усогласиш. :)

  @khz777 многу ме потсеќа на еден мој колега и физички и карактерно. :) Па мислам дека и името им е исто. Во секој случај вистински пријател е, кој знае точно кога и како да се постави.

  @incognito човек кој никогаш не се откажува, борец во животот, пример за многу работи во мојот живот. Пријател кој секогаш ќе го имам и секој збор ќе му го памтам додека сум жива.

  Се извинувам што не можам да пишам за сите што ги познавам но понатаму малку по малку ќе пишам.
  Но како што реков и погоре немам лош впечаток за никого од форумот.
   
  На Prashina, Outrider, BadBoy007 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  @ipopovski некако ме изненади во одноос на тоа дека не делуваше како некој официјален прв човек на црнобело напротив,урбан дечко кој донесе позитивна енергија во секој поглед поздрав до него
  @Ita скромното девојчето од Капиштец и ведар лик кој треба секој да ја има за пријател и и научи многу од неа поздрав девојче ;)
  @Pica pica кога ќе го запознаеш нема да се покаеш,искрен и оптимист за многу работи и човек од доверба кој може даизнајде начин да ти помогне во дадена ситуација.
  @Beauty&Beast е темперамент и голем другар мислам дека има одговор на секое прашање иако не го знае ќе се потруди да те доближи,смешка е голема само се смее и монотонија со неа нема секогаш има што да се каже. поз Т
  @Electra не ја знам многу,а ја имам видено еднаш во животот,ми делува на девојка со став повеќе следна прилика.
  @Saladin е не секојдневен тип доста педантен во својте постапки и со принципи во животот,тешко можеш како на многу други да му наметнеш да мисли на ист начин како тебе иако тој има сосема спротивно мислење,исто така секогаш е тука за совет и за каква било консултација.
  Има и други што не ги споменав али генерално мислам дека постои хемија помеѓу членовите,онаква хемија која ни дава причина за повторно да се собереме !! :frantic:cool::kafe
   
  На ipopovski, escape и Beauty&Beast им се допаѓа ова.
 9. Pisces

  Pisces Истакнат Член

  Зачленет на:
  4 јули 2016
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  40
  Изглеа делува нешто од полубитолското у мене:D(wasntme)
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Сигурно е до тоа :D
   
  На Pisces му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: