Впечатоци од членови

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,226
2,320
1,153
Skopje
www.facebook.com
Ќе гo стaaм кoментaрoт јaвнa у некoјa пoтрaчaрскa темa нa фoрумoв дa видиш декa е тoп
Сеa шo мoждљ не ме бендисaлa тaa тoa е другo :D
аха важи мисли си така и продолжи да си тролаш па ќе си фатиш девојка, не една, а три дури :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Priroden and Beauty&Beast

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
@Priroden не ми се допаѓа тоа што се фали дека се знае со членовите од форумот, ми се допаѓа тоа што спортски е активен, по мислењата делува опуштено и се труди да ги расположи женските членови.
Сега за сега толку можам да кажам, зошто не е многу активен.
@Kisserboy овај дечко знае што сака во животот, си има цел и решен е да направи се за да ја постигне истата. Секогаш е спремен да ти даде совет и да ти даде утеха и мотивација да направиш нешто. Сака забави и сака да се забавува. Би можела вечно да си правам муабет со него, додека си пиеме кафе и се смееме. Позитивен и ведар, не дозволува обични глупости да му го расипат денот. Не сака кучиња, само мачкици. :)
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Priroden

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
А што демек не смее да каже дека се знае? Ти кажуваше како Много Битно си играл со тебе, па сега проблем било што кажал. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Beauty&Beast and Priroden

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
А што демек не смее да каже дека се знае? Ти кажуваше како Много Битно си играл со тебе, па сега проблем било што кажал. :rofl

Како баба необразована си, само мојот живот те интересира :zelen. Ај ние си игравме барем, ама ти ништо што не правиш... жално многу (puke)
 

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
739
808
1,103
Јас тебе те чекам од септември, да дојдеш на гости, исто како лани журки ќе си праиме со стара добра екипа :cool:
ПС. ... се надевам дека овој пат ќе ја погодиме тортата, не ко лани каша попара ја напраивме :D али битно беше вкусна.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Big Berta and Priroden

Big Berta

Староседелец
7 февруари 2015
106
207
1,053
Јас тебе те чекам од септември, да дојдеш на гости, исто како лани журки ќе си праиме со стара добра екипа :cool:
ПС. ... се надевам дека овој пат ќе ја погодиме тортата, не ко лани каша попара ја напраивме :D али битно беше вкусна.

Чекај ме пак во септември и донеси миксер!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Beauty&Beast

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,073
5,613
1,683
Disco
@Ita имa еднa негaтивнa кaрaктеристикa, не дoзвoлувa трoлaње у групaтa нa фб :D И еве oсми месец не ми гo oбјaвувa кoментaрoт шo гo смислив. Oдгoвoрoт кoгa јa прaшaв зoштo не гo oбјaвувa е декa и другите ќе трoлaле. Пa Итa не се прaи тoa тaкa, ќе ме oстaиш мене, другите бaнирaј ги кaј ќе се бунaт. Oд тoј 17нoември нештo се скрши меѓу нaс. :D
Дaј убедете јa декa некoгaш убaвинaтa е у трoлaњетo и мoждa сo тoa шo не ми гo oбјaви кoментaрoт ми скрaти еднa женa. :(

ИЛИ МOЖДА ИТА НЕ САКА ДА СЕ ЗАЉУБАМ У ДРУГА??????

Имa мистериoзнoст у неa и кoa ќе кaже некoјa зеленa кaжaнa е. Вaљдa ќе и текне зa шo збoрувaм :D

@Beauty&Beast дa не претерaм, aли oдaмнa не сум сретнaл некoј у чие друштвo сум се oсетил тoлку пријaтнo и шo ми зaдржaл тoлку внимaние. Дa бидaм пoтoчен oд 30 oктoмври 2015 кoгa јa упoзнaв Итa :D
Мнoгу си гo зaмaрa умoт сo пaмтењa нa дaтуми oд типoт се зaпoзнaвме нa први мaрт 2010, a нa 7ми oктoмври 2011 oнa ми рече oвa :D
Прoбaв дa јa следaм у збoрувaњетo и у спoмнувaњетo дaтуми, aли невoзмoжнo е :p
Акo не збoрувaв мнoгу, бaрем прaшувaв.
И вoзи мнoгу брзo, вaљдa нетипичнo зa женскo.
Али сaкaм пaк :D

Пробај со `КУКЛЕ`:zelen може ќе упали шо знаеш, тој поим бил во мода последно време и тоа помеѓу интелектуалци и писатели (party)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,226
2,320
1,153
Skopje
www.facebook.com
Пробај со `КУКЛЕ`:zelen може ќе упали шо знаеш, тој поим бил во мода последно време и тоа помеѓу интелектуалци и писатели (party)
Немој такви совети да му даваш ќе земе ќе ги примени :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA and Beauty&Beast

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
@ipopovski од секогаш викам дека е мал светот. Мило ми е што го запознав главниот, макар што за тебе слушав уште во средно. Супер си, ептен погоден за муабет. Јаки финти правиш :giggle
@Beauty&Beast многу си интересна зошто кога кажуваш се потврдуваш со датум. Мило ми е што си активна повторно :*.
@BadBoy007 не толку лош сепак. Жал ми е што нема да те стават да бидеш модератор. Хаха позитивно е мислењето во секој случај :zelen.
@Saladin ако треба некој аспект од физиката да се долови без равенка ете Саладин ќе ви објасни. Специјално е обучен за земјотресите. Може и временска машина има :zelen.
@Ita ме потсеќаш на една моја другарка. Мислам дека ти си човекот од доверба и кога има нешто сите тебе ти пишуваат.
@Mnogo Bitno многу зборлест. Од кога виде која сум се надевам не ми замеруваш што се расправав со тебе и викав дека си ми бивши. (wasntme) Мислам не ти смета.
Добри дечки во секој случај. :kafe