Влечки-лајнарки

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Ма од овие нема подобри, во Куманово можете на кило да ги купувате, нема појаки од овие, малку се неудобни но се цврсти, можеш фудбалд а играш со нив
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Јас пред некое време дознав дека вака се викале и дома се зафраквавме, имаше еден пар вакви на село изгледа уште се здрави и мислам дека уште можат да се носат :giggle
Знам како мала кога седев на гости во село и еднаш облеков да видам шо влечка е, па тоа олово тешко и воошто не се удобни.

Но најпрепознатлива комбинација вУнена чорапА и лајнарките :rofl
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
:patos

Дали овој вид влечки се користи при преминување на една река која своето име го добила според истата именка?
Како и да е, ептен секси делуваат.
 
  • Like
Реакции: Furby

Furby

Полноправен Член
26 јуни 2013
96
92
18
28
:patos

Дали овој вид влечки се користи при преминување на една река која своето име го добила според истата именка?
Како и да е, ептен секси делуваат.
не , таја река го добила името по нив :showoff
 
  • Like
Реакции: Outrider