Влечки-лајнарки

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
фантастична сторија ... ја читав со многу емоции и солзи во очите :nerd ;(

:rofl
зошто?! дека немаш вакви?! ај ќе ти купам од битпазар едни да не плачеш,знаеш дека сум осетлива на товоите солзи :gus
 
  • Like
Реакции: The_Mayor and 4FUN

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
Дискусија во форумот Мода и убавина, тема "лајнарки":zelen
Најубави дека се затоа во Мода и Убавина,ама модерните мажи ги замениле со овие.Мислам дека е тотално непочитување на традицијата :nah
 
  • Like
Реакции: Electra and The_Mayor

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
Ме интересира дали ги има уште во продажба и каде може да се најдат ? :biggrin
На матура сум вечер и мислам дека би бил одличен поклон :p
на битпазар ги има ! како не знаеш?!:eek
 
  • Like
Реакции: Aaliyah

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
887
1,090
1,093
Скопје
на битпазар ги има ! како не знаеш?!:eek
Последните неколку пара ги купив пред десетина години и уште се како нови,затоа појма неам каде може да се најдат сега во денешно време :sram
 
  • Like
Реакции: JaMi