Влажни марамчиња

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
31
Скопје
Во ташна секогаш имам мали и не е битно какви се пошто најчесто ги користам за глупости тие а по дома имам Бекутан за вадење шминка и за ово-оно кога ме мрзи да користам стварно тоа што треба и обавезно интимни за кога нема потреба да се туширам после секс.
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Бекутан со камилица или алое вера.Ги користам за бришење шминка а и за се останато.Сега последен пат купив од Памперс,и тие не се лоши,исто дебели и убаво мирисаат,а и малку поефтини се.Во ташна си носам од оние мали пакувања влажни,од Кам си ги купувам,најчесто ги користам за бришење обувки,но и за раце и за што и да ми притреба:biggrin
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,440
2,539
1,133
Било какви....
Ги користам за чистење на патиките :giggle