Влажни марамчиња

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Сестра ми и мајка ми често купуваат, јас само им барам кога ќе начекам дека имаат. :D
 

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
Виолета за вадење шминка,а вака во ташна секогаш имам некакви обично од Медикал од Алкалоид.:)
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
Најчесто за шминка вадење ги користам ама не ми текнува како се викаа :/
 

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
641
93
Вакви користам за по дома, за отстранување шминка најчесто.


А за во чанти и ранци какви ќе најдам в продавница, од тие малите.