Влажни марамчиња

end.

Полноправен Член
3 март 2012
72
78
18
ги користам becutan за отстранување на шминка :)
 

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
298
230
1,043
Не сум обрнала внимание на името на влажните марамчиња, постојано имам влажни марамчиња со себе али секој пат различно купувам, зависи кои се на акција „плати едно земи две„ ;)
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,358
2,204
423
Дома пред Пц
нај топ ствар....ги користам за скоро се...највеќе за лична хигиена...
у ташна нон стоп имам и така
 

Клара

Полноправен Член
17 февруари 2012
80
58
18
Бекутан ги користам за лице и тело, најчесто за вадење шминка. Користам и обични оние по 15-20 ден. во мали паковања за раце забришување или чевли, онака во ташната имам обавезно едно пакетче од нив да се најдат. Штета што бекутан нема такви мали практични паковања.