1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Клара
Зачленет на:
17 февруари 2012
Мислења:
80
Допаѓања:
58
Поени од трофеи:
18

Следачи 3

Пол:
Женски

Сподели: