1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Велосипед или ролери?

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Kisserboy, 20 март 2012.

?

Што повеќе би возеле ?

 1. Велосипед

  84.8%
 2. Ролери

  15.2%
 3. Ни едно, ни друго xD

  0 глас(а)
  0.0%
 1. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  Со ролери ке се убијам па затоа дефинитивно велосипед.... моето најомилено нешто...
   
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Велисопед шо би рекла мојата професорка по географија. :zelen
   
 3. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  точакккккк
   
 4. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Велосипед (Точок) :D
   
 5. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Велосипед,но и понекогаш возам ролерки :)
   
 6. Careforwhat

  Careforwhat Полноправен Член

  Зачленет на:
  2 март 2013
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  34
  ролерки,затоа што ги обожувам,едноставно! :D а,кога сме веќе кај ролерките...треба да си купам нови годинава....некако,ланските не ми се погодија,а ги земав скапо од salomon :( да не имате некој предлог можеби?
   
  На Martin_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Scolaris Populus

  Scolaris Populus Нов член

  Зачленет на:
  5 август 2013
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ролерки дефинитивно! После 1-2 сати возење точак газот боли
   
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Ја помисли дека у спојлер ке га покаеш гз, куде те боли : ))
   
  На maarrkooo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  :patos:patos:patos Лудак си другар
  Иначе точак повеќе сакам порано возев многу,покрај кеј и накај Водно ама сега во последно време сум станал мрза и само кога треба го возам.
   
 10. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  И тоа и тоа би возела, само во нашите услови тука сме малку ограничени во тој поглед.Велосипед си возам одвреме навреме, а ролерки би возела ама не тука кај нас по улици кај што зрчат сите, не им треба уште една движечка реклама по улициве.
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: