Велосипед или ролери?

Што повеќе би возеле ?

  • Ни едно, ни друго xD

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    46

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
388
680
1,103
Со ролери ке се убијам па затоа дефинитивно велосипед.... моето најомилено нешто...
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,932
743
Велисопед шо би рекла мојата професорка по географија. :zelen
 

Careforwhat

Полноправен Член
2 март 2013
41
34
18
ролерки,затоа што ги обожувам,едноставно! :D а,кога сме веќе кај ролерките...треба да си купам нови годинава....некако,ланските не ми се погодија,а ги земав скапо од salomon :( да не имате некој предлог можеби?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Martin_MKD

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,758
2,578
1,683
Han Wavel
Ја помисли дека у спојлер ке га покаеш гз, куде те боли : ))
:patos:patos:patos Лудак си другар
Иначе точак повеќе сакам порано возев многу,покрај кеј и накај Водно ама сега во последно време сум станал мрза и само кога треба го возам.
 

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,107
1,133
И тоа и тоа би возела, само во нашите услови тука сме малку ограничени во тој поглед.Велосипед си возам одвреме навреме, а ролерки би возела ама не тука кај нас по улици кај што зрчат сите, не им треба уште една движечка реклама по улициве.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky