1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Велосипед или ролери?

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Kisserboy, 20 март 2012.

?

Што повеќе би возеле ?

 1. Велосипед

  84.8%
 2. Ролери

  15.2%
 3. Ни едно, ни друго xD

  0 глас(а)
  0.0%
 1. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  ПРОЛЕТТА ДОЈДЕ...СКОРО СИТЕ ПОЧНАЈА ДА ВОЗАТ ВЕЛОСИПЕДИ И РОЛЕРИ...ШТО БИ ОДБРАЛЕ ВИЕ ? :D
  [​IMG]
  ИЛИ
  [​IMG]
   
  На Careforwhat му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  ТОЧАК <3 :D
   
  На Scars31 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Што повеќе би возеле ?
  1. Велосипед/Точак
  шо е то точак? До кога со србизмиве ебаго?
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 4. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Велосипед си возам секогаш, ролерки ретко па ич. Со велисепед освоив и 2ро место. :)
   
  На 4FUN му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541


  а вие во пп не викате точак ??

  [​IMG]

  (inlove)
   
 7. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Ништо од горенаведеното.
  Или пешки или такси...
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Ролерки
   
  На JaMi и КрисТина К. им се допаѓа ова.
 9. InnaLaurie

  InnaLaurie Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  322
  Велосипед :)
   
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  ролери :)
   
  На КрисТина К. му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: