1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Велосипед или ролери?

Дискусија во форумот 'Хоби' започната од Kisserboy, 20 март 2012.

?

Што повеќе би возеле ?

 1. Велосипед

  84.8%
 2. Ролери

  15.2%
 3. Ни едно, ни друго xD

  0 глас(а)
  0.0%
 1. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
 2. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  велосипед...ролери незнам да возам :)
   
 3. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Бицикле бе, ни точак ни велосипед. :)
  Да, исто и со тоа сум заразен. Летото немаше ден да помине а да не се возам, ако не се возев денот не ми беше исполнет. Се збираме 3-4 другарчиња и тераме низ град, а зависи ако не не мрзи и одиме и до кај околните села кои се на 20-25 км оддалечени.
   
 4. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Велосипед. А и скоро мора да купувам, така да може да ми предложите некои продавници. :)
   
 5. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  велосипед секако... :)
   
 6. 3pi0

  3pi0 Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  275
  велосипед
   
 7. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Велосипед :)
   
 8. vmx

  vmx Нов член

  Зачленет на:
  20 мај 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  4
  До лани активно возев ролери, годинава решив да ги паузирам, се враќам на бајкот. :)
   
 9. ace_rot

  ace_rot Полноправен Член

  Зачленет на:
  11 мај 2012
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  98
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  ролери (wasntme) (навика од мали нозе )
   

Сподели: