1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Careforwhat
Последна активност:
29 јули 2013 во 15:52
Зачленет на:
2 март 2013
Мислења:
41
Допаѓања:
34
Поени од трофеи:
18
Пол:
Женски
Роденден:
мај 11

Сподели:

Careforwhat

Полноправен Член, Женски

„Црвено вино, чоколадо од малина и еден мирис на класична колокнска вода и прегорена цигара секогаш ќе ме потсетуваат на љубов“ 3 март 2013

Careforwhat последен пат беше виден/а како:
29 јули 2013