Ваши фотошоп креации

The_countess

Истакнат Член
10 јуни 2012
441
545
193
29
nmdgtz.jpg

2nhjoxu.jpg

30mn6gh.jpg

Ич не ме бива, али ај ќе го демонстрирам шаренилово.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hkakashi

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Немав работа во 5 саатот сабајле па се изглупирав.. Го средив според мене како треба да изгледа..
zc3LR.jpg

Едит: Ги избришав и табличките..
SZAtL.jpg
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Во последно време тепам досада правејќи некакви обиди за алтернативни/минималистички постери.
Уште сум цреп сама да креирам, па од гугл си наоѓам вектори и ги склопувам по некоја моја замисла.
gonegirl.png boyhood.png interstellar.png
Да се разбереме, не е фотошоп (obviously), ама не најдов посоодветна тема. :zelen
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Ако има доброволец да ми направи неколку работи на фотошоп, би му била благодарна. (wasntme)
Мислам дека се доста едноставни и на некој кој не е аматер (ко мене) не би му било тешко да ги изработи. Ако знае некој ептен профи да прави, дури и би платила.