1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваши фотошоп креации

Дискусија во форумот 'Дизајни' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Snow свиѓа ми се тј темплејт, овија днови праву нешто како Трон
   
 2. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Ако сакаш фулл имаш пиратерии :mstickle
   
 3. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ич не ме бива, али ај ќе го демонстрирам шаренилово.
   
  На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Ги прочита правилата ?
  Не ставај линкови од пиратерија..
  Само по пп.
   
 5. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Немав работа во 5 саатот сабајле па се изглупирав.. Го средив според мене како треба да изгледа..
  [​IMG]
  Едит: Ги избришав и табличките..
  [​IMG]
   
 6. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
 8. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Во последно време тепам досада правејќи некакви обиди за алтернативни/минималистички постери.
  Уште сум цреп сама да креирам, па од гугл си наоѓам вектори и ги склопувам по некоја моја замисла.
  gonegirl.png boyhood.png interstellar.png
  Да се разбереме, не е фотошоп (obviously), ама не најдов посоодветна тема. :zelen
   
  На Tantara, existence, JaMi и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Ако има доброволец да ми направи неколку работи на фотошоп, би му била благодарна. (wasntme)
  Мислам дека се доста едноставни и на некој кој не е аматер (ко мене) не би му било тешко да ги изработи. Ако знае некој ептен профи да прави, дури и би платила.
   
 10. Alaysa

  Alaysa Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 декември 2015
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  15

Сподели: