1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваши фотошоп креации

Дискусија во форумот 'Дизајни' започната од важна, 14 февруари 2012.

  1. malo

    malo Староседелец
    Најфотограф

    Зачленет на:
    13 септември 2012
    Мислења:
    1,280
    Допаѓања:
    2,063
    IMG_6916.JPG w..jpg
     
    На Tantara и Saladin им се допаѓа ова.
  2. malo

    malo Староседелец
    Најфотограф

    Зачленет на:
    13 септември 2012
    Мислења:
    1,280
    Допаѓања:
    2,063
    DSCN6279.JPG 5.jpg
     
    На Big Berta му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: