1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваши фотошоп креации

Дискусија во форумот 'Дизајни' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Ајде да ве видам дизајнери :)
   
 2. !rx

  !rx Нов член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  3
  нинџи сме.
   
 3. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Може некој да ми прати линк од каде можам да си симнам фотошоп бес да закачам некој вирус? (happy)
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.
 4. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Симни го од овде: http://www.adobe.com/downloads/ и ќе го имаш 30 дена (триал), а потоа можеш да го купиш онлајн.
   
 5. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Благодарам :giggle
   
 6. Cristijan

  Cristijan Нов член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  , а потоа можеш да го купиш онлајн или да најдиш клуч и да шибаш на црно :D
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. 3pi0

  3pi0 Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  275
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  link од галеријата
   
  На gabi96, Bibi@, Markov и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Astrostoper

  Astrostoper Активен Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  224
  Допаѓања:
  249
  [​IMG]
   
  На Bibi@, WomanInRed, Sugar и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. 3pi0

  3pi0 Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  275
  Како го правиш меурот?
  ај едно туторијалче за меурот :D
   
 10. Astrostoper

  Astrostoper Активен Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  224
  Допаѓања:
  249
  На igorch3 и 3pi0 им се допаѓа ова.

Сподели: